Bigjigs Toys Magnetky lesní zvířátka - 35ks

Nevyhovuje Vám tento separátor?
Vyrobíme Vám separátor na míru
Kontaktujte nás

Zákaznická podpora

+420 739 456 093
[email protected]

Zadat poptávku

Parametry

Materiál dřevo
Věk 3+
Rozměry balení 15x18x2,8 cm
Obsahuje 35 dílků
Rozměr magnetků 6x5 cm
Skladem
Dnes odešleme
10635
8595134061307
356,95 Kč 295,00 Kč Bez DPH

Doprava nad 1000 Kč ZDARMA

Doplňující popis

Sada 35 ilustrovaných dřevěných dílků s motivem lesních zvířátek potěší všechny děti od 3 let věku. Dětem pomáhají rozvíjet obratnost i koncentraci. Magnetky lze přichytit k magnetickým tabulím nebo na ledničku. Rozměr magnetů činí 6x5 cm.

SPOLKNUTÍ MAGNETŮ: Magnety nepolykejte ani nevdechujte. Přitáhnutí magnetů nacházejících se v těle může způsobit vážné poranění a vyžaduje okamžitou lékařskou pomoc. Udržujte mimo dosah dětí. Magnety nejsou hračka.

NEBEZPEČÍ ÚRAZU: Magnety jsou velmi křehké. Srážející se magnety mohou prasknout a ostré třísky mohou být vymrštěny do vzdálenosti několika metrů a poranit oči. Manipulujte s magnety opatrně a pozorně, zabraňte kolizi magnetů. POZOR: Neodymové magnety jsou velmi silné a mohou k sobě přiskočit i na velkou vzdálenost. Držte magnety v dostatečné vzdálenosti od sebe a při manipulaci s nimi noste ochranné brýle. Myslete také na bezpečnost osob, které manipulaci s magnety přihlížejí.

NEBEZPEČÍ ÚRAZU: Velké, zejména neodymové magnety mají velmi silnou přítažnou sílu. Nepozorná a nesoustředěná manipulace s nimi může způsobit zaseknutí prstů nebo kůže mezi magnety. POZOR: toto může způsobit modřiny a pohmožděniny. Velmi velké, zejména neodymové magnety mohou způsobit zlomeniny kostí. Při manipulaci s většími magnety noste silnější ochranné rukavice.

3 dalších produktů ve stejné kategorii: