Magnet do násypky vstřikolisu - UP - model L

Nevyhovuje Vám tento separátor?
Vyrobíme Vám separátor na míru
Kontaktujte nás

Zákaznická podpora

+420 739 456 093
vyrobky@magsy.cz

Zadat poptávku

Parametry

Popis plastový korpus ABS (Acryl-Butadien-Styrol)
Materiál ABS
Označení MDN 390 MVM UP – L
Počet magnetických tyčí 3
Průměr magnetických tyčí 23 mm
Magnetická síla na trubici ? 3.900 Gs
Odtrhová síla na trubici ? 36 N
Hmotnost celková 1,5 kg
Teplotní odolnost magnetu 70 °C
STAV VÝROBKU ? Nový
Provedení UP
Magnetická síla ve vzdál. 1 mm 2.690 Gs
Magnetická síla ve vzdál. 5 mm 1.230 Gs
Průměr DN 390
Typ magnetu Neodym (NdFeB)
Skladem
V pondělí odešleme

Množstevní slevy

Množství Sleva Ušetříte
2 ks 7% 1 061,48 Kč
4 ks 10% 3 032,81 Kč
50474
8595133919210
7 582,02 Kč Bez DPH

Doprava nad 1000 Kč ZDARMA

Magnet do násypky vstřikolisu - UP - model L

Doplňující popis

Magnet do násypky vstřikolisu je vynikajícím řešením pro zamezení průniku nečistot a kovových částic do vnitřku násypky. Jeho hlavním úkolem je bezpečně separovat tyto nežádoucí částice do zařízení. Díky použití magnetu do násypky se tak výrazně prodlouží životnost vstřikovacích trysek.

Magnetický separátor do násypky v provedení UP je přímo opatřen kruhovým plastovým korpusem, díky kterému se velmi jednoduše instaluje do kónické násypky a maximálně pokrývá vstup do ní včetně přilehlých stran. Nabízí snadnou údržbu, jednoduché čištění a spolehlivý provoz. Kruhový korpus je vyroben z odolného ABS materiálu (Acryl-Butadien-Styrol).

Klíčové vlastnosti

Magnet do násypky vstřikolisu v provedení UP a modelu L je vybaven 3 magnetickými trubicemi o průměru 23 mm, osazenými silnými neodymovými magnety s odtrhovou silou 36 N na trubici. Celkový průměr tohoto magnetického separátoru činí 390 mm a nabízí teplotní odolnost do 70°C (tuto teplotu doporučujeme nepřekračovat, aby nedošlo k odmagnetování). Povrch je opatřen plastovým korpusem z ABS materiálu v kruhovém provedení.

TESTOVACÍ METODA

Postup měření magnetické indukce

Měření je provedeno standardním gaussmetrem v místě s konstrukčně nejvyšší magnetickou indukcí - v místě pólových nástavců resp. v nejnižším bodě oblouku magnetického obvodu. Zkoušku 3x opakujeme vždy v odlišném místě magnetického obvodu a vypočteme průměrnou magnetickou indukci.

Postup měření odtrhové síly

Měříme leštěným ocelovým etalonem o průměru 10 mm a výšce 20 mm. Měření je provedeno v místě s konstrukčně nejvyšší odtrhovou silou - v místě pólových nástavců resp. v nejnižším bodě oblouku magnetického obvodu. Zaznamenáme sílu, při které došlo k odtržení etalonu. Zkoušku 3 x opakujeme a vypočteme průměrnou odtrhovou sílu.

Pro vaši informaci 10 N = cca 1 kg.

Výsledná odtrhová síla závisí na mnoha faktorech - např. na rozměrech etalonu, vzduchové mezeře mezi etalonem a testovaným magnetickým obvodem, povrchové úpravě etalonu atd.

16 dalších produktů ve stejné kategorii: