Neodymový magnet pro galvanovny a lakovny

Nevyhovuje Vám tento separátor?
Vyrobíme Vám separátor na míru
Kontaktujte nás

Zákaznická podpora

+420 739 456 093
vyrobky@magsy.cz

Zadat poptávku

Parametry

Typ NdFeB
Délka rukojeti standardně 2 m (na přání delší)
Označení MPG 114x72 N
Hmotnost (kg) 3,2
Skladem
V pondělí odešleme

Množstevní slevy

Množství Sleva Ušetříte
4 ks 7% 2 577,35 Kč
8 ks 10% 7 363,86 Kč
50698
8595133919425
9 204,83 Kč Bez DPH

Doprava nad 1000 Kč ZDARMA

Neodymový magnet pro galvanovny a lakovny

Doplňující popis

Magnet na tyči nalezne uplatnění zejména v galvanovnách a lakovnách. Často se využívá k vytahování dílců z nádrže či jiného hůře přístupného místa. Pro tyto činnosti je magnet na tyči pro galvanovny a lakovny skvělým pomocníkem. Magnet na tyči je osazen anisotropním feritovým magnetem. Magnet je umístěn na pohyblivém kloubu, takže manipulace s magnetem je velmi pohodlná. Rukojeť je vyrobena z nerez oceli. Standardní délka rukojeti je 2 metry, po dohodě je možné dodat rukojeť delší. Na požádání je možné magnet na tyči osadit i velmi silným neodymovým magnetem NdFeB.

Silný anizotropní feritový magnet ideální pro využití v průmyslu tam, kde se manipuluje s magnetickými předměty v nepřístupných místech. Ideální využití například v lakovnách, nebo v galvanovnách pro vytahování ponořených dílců z nádrží. Dlouhá rukojeť s praktickým kloubovým spojem.

Výhody:

  • Dlouhá rukojeť s kloubem.
  • Anisotropní feritový magnet.
  • Kvalitní zpracování.
  • Přijatelná hmotnost.

Snadná manipulace

Anisotropní feritový magnet pro galvanovny a lakovny se skládá ze samotného magnetu umístěného na manipulační tyči, na přání je možné upravit její délku. Spojení mezi tyčí a magnetem je provedeno pomocí odolného kloubu, takže snadno nastavíte magnet do takového úhlu, aby byla využita jeho magnetická síla na maximum. 

Odolná konstrukce

Oceníte kvalitní kovové provedení manipulační tyče, která se dobře drží a velmi tak usnadňuje manipulaci. Stejně tak kvalitní je i provedení kloubu, pomocí kterého je připojen samotný magnet k tyči. Uvítáte i relativně nízkou hmotnost, díky které nebude manipulace nijak namáhavá a zvýší se tak komfort používání nástroje.

Klíčové vlastnosti

Silný feritový magnet pro galvanovny a lakovny využitelný v průmyslu. Magnet je připevněn na manipulační tyči o délce 2 m. Kloubové propojení s tyčí pro snadné ovládání magnetu a vysokou prostupnost. Ideální do nepřístupných prostor, nebo pro vytahování dílců z nádrží. Hmotnost činí 3,2 kg, odtrhová síla 4 N.

8 dalších produktů ve stejné kategorii: