Magnetická manipulační tyč pr. 20x6 mm do 80 °C

Nevyhovuje Vám tento separátor?
Vyrobíme Vám separátor na míru
Kontaktujte nás

Zákaznická podpora

+420 739 456 093
[email protected]

Zadat poptávku

Parametry

Typ NdFeB
Teplotní odolnost ? 80 °C
Označení MMT 20x6
Hmotnost (kg) 0,2
Odtrhová síla 31 N
Magnetická síla ? 4.600 Gs
Skladem
Dnes odešleme

Množstevní slevy

Množství Sleva Ušetříte
4 ks 7% 406,56 Kč
8 ks 10% 1 161,60 Kč
50795
8595133919494
1 452,00 Kč 1 200,00 Kč Bez DPH

Doprava nad 1000 Kč ZDARMA

Magnetická manipulační tyč pr. 20x6 mm do 80 °C

Doplňující popis

Tato manipulační tyč neslouží pouze k manipulaci s plechy. Usnadní a zrychlí ukládání plechů do lisů a jejich vytahování. Sníží se tak riziko poranění rukou o plech. Také se eliminuje vkládání rukou pod hlavu lisu. Tato tyč je osazena velmi silným neodymovým magnetem, průměru 20 mm.

 

Tato tyč je vhodná pro manipulaci s lehkými předměty. Pro těžší předměty je vhodnější magnetická manipulační tyč MMT 40x8, která je popsána níže.

Magnetická manipulační tyč obsahuje silný neodymový magnet, je ideální pro využití v průmyslu tam, kde se manipuluje s plechy. Pomáhá zrychlit zakládání a vytahování plechů z lisů. Ideální využití nalezne například ve slévárnách, nebo v kovozpracujících provozech. Rukojeť s praktickým madlem zajišťuje komfortní a bezpečné používání a zamezuje riziku poranění. Je vhodná pro manipulaci s lehkými předměty.

Rukojeť s praktickým madlem.

Silný neodymový magnet.

Kvalitní zpracování.

Vysoká teplotní odolnost.

Výhody použitých neodymových magnetů

Neodymové magnety jsou považovány za jedny z nejsilnějších magnetů. Jsou tvořeny směsí neodymu, železa a boru a opatřeny povrchovou úpravou proti korozi. Velmi často jsou dnes používány v počítačové technice a elektrotechnice. Neodymové magnety jsou vyráběny řezáním. Na jejich povrch je obvykle nanesena kombinace niklu, zinku, zlata a pryskyřice, aby nedošlo k jejich korozi. Práce s neodymovými magnety by měla být v souladu s jejich vlastnostmi a teplotní odolností, která by neměla přesahovat 80 °C.

Snadná manipulace

Magnetická manipulační tyč se skládá ze samotného magnetu a z manipulační tyče. Spojení mezi tyčí a magnetem je provedeno pevným svarem pro jisté a spolehlivé uchopení předmětu magnetem. Pro pohodlné používání je tyč vybavena praktickým madlem, které zajistí jistý a neklouzavý úchop.

Odolná konstrukce

Oceníte kvalitní kovové provedení manipulační tyče, která se dobře drží a velmi tak usnadňuje manipulaci. Stejně tak kvalitní je i provedení svaru pomocí kterého je připojen samotný magnet k tyči. Uvítáte i nízkou hmotnost, díky které nebude manipulace nijak namáhavá a zvýší se tak komfort používání nástroje.

Klíčové vlastnosti

Magnetická manipulační tyč pro využití v průmyslu. Velice silný neodymový magnet pro manipulaci s materiálem. Provedení vhodné pro slévárenské a kovozpracující provozy. Magnet je připevněn na manipulační tyči s praktickou rukojetí. Pevné spojení s tyčí pro spolehlivý úchop magnetem. Ideální pro manipulaci s výpalky plechů pro lehčí díly. Magnetická síla činí 4600 Gs. Průměr magnetu 20 mm. Teplotní odolnost 80 °C, odtrhová síla činí 31 N. Hmotnost 0,2 kg.

3 dalších produktů ve stejné kategorii: