Magnetická manipulační tyč pr. 40x8 mm do 350 °C

Nevyhovuje Vám tento separátor?
Vyrobíme Vám separátor na míru
Kontaktujte nás

Zákaznická podpora

+420 739 456 093
[email protected]

Zadat poptávku

Parametry

Typ SmCo
Odtrhová síla (N) ? 41
Teplotní odolnost ? 350 °C
Označení MMT 40x8 T
Hmotnost (kg) 0,2
Magnetická síla ? 5.800 Gs
Skladem
Dnes odešleme

Množstevní slevy

Množství Sleva Ušetříte
4 ks 7% 679,63 Kč
8 ks 10% 1 941,81 Kč
50813
8595133919593
2 427,26 Kč 2 006,00 Kč Bez DPH

Doprava nad 1000 Kč ZDARMA

Magnetická manipulační tyč pr. 40x8 mm do 350 °C

Doplňující popis

Tato tyč je zejména vhodná k manipulaci s výpalky z plechů. Díky tomu, že je osazena velmi silným magnetem velkých rozměrů (průměr 40 mm) lze tuto manipulační tyč použít i na těžší výrobky. Magnetická manipulační tyč MMT 40 x 8Pro manipulaci s předměty o vysoké teplotě jsme osadili tyče teplotně velmi odolnými SmCo magnety. Tyto magnety mají téměř srovnatelnou sílu jako NdFeB magnety, avšak jejich teplotní odolnost je až 350 °C!

Magnetická manipulační tyč obsahuje velice silný SmCo magnet ideální pro využití v průmyslu tam, kde se manipuluje s magnetickými předměty ve vysokých teplotách. Ideální využití například ve slévárnách, nebo v kovozpracujících provozech pro manipulaci s horkými výpalky plechů, nebo i pro těžší díly. Rukojeť s praktickým madlem pro komfortní používání.

Rukojeť s praktickým madlem.

Silný SmCo magnet.

Kvalitní zpracování.

Vysoká teplotní odolnost.

Poznejte sílu SmCo magnetů

V současné době patří mezi nejsilnější magnety na trhu neodymové magnety. SmCo magnety se jim však s přehledem vyrovnají. Vynikají velice vysokou teplotní odolností až do 350 °C. Jsou tedy vhodné pro využití v horkém prostředí a pro manipulaci s horkými magnetickými díly. Vyzkoušejte část jejich síly v podobě tohoto magnetu.

Snadná manipulace

Magnetická manipulační tyč se skládá ze samotného magnetu a z manipulační tyče. Spojení mezi tyčí a magnetem je provedeno pevným svarem pro jisté a spolehlivé uchopení předmětu magnetem. Pro pohodlné používání je tyč vybavena praktickým madlem, které zajistí jistý a neklouzavý úchop.

Odolná konstrukce

Oceníte kvalitní kovové provedení manipulační tyče, která se dobře drží a velmi tak usnadňuje manipulaci. Stejně tak kvalitní je i provedení svaru pomocí kterého je připojen samotný magnet k tyči. Uvítáte i nízkou hmotnost, díky které nebude manipulace nijak namáhavá a zvýší se tak komfort používání nástroje.

Klíčové vlastnosti

Magnetická manipulační tyč pro využití v průmyslu. Velice silný SmCo magnet pro manipulaci s horkým materiálem. Provedení vhodné pro slévárenské a kovozpracující provozy. Magnet je připevněn na manipulační tyči s praktickou rukojetí. Pevné spojení s tyčí pro spolehlivý úchop magnetem. Ideální pro manipulaci s výpalky plechů, díky velké síle magnetu i pro těžší díly. Magnetická síla činí 5800 Gs. Průměr magnetu 40 mm. Teplotní odolnost 350 °C, odtrhová síla činí 41 N. Hmotnost 0,2 kg.

3 dalších produktů ve stejné kategorii: