Magneticky rošt MRZ 280x220x60/4 VVM-1-80-P-MODEL 1

Nevyhovuje Vám tento separátor?
Vyrobíme Vám separátor na míru
Kontaktujte nás

Zákaznická podpora

+420 739 456 093
[email protected]

Zadat poptávku
Podrobnější text naleznete ZDE

Parametry

Materiál Nerezová ocel DIN 1.4301, EN 10088, (X5CrNi 18-10), ČSN 17240, AISI 304, AKV 7
Hmotnost (g) 11600
Rozměr 280 x 220 x 60 mm (11 1 ⁄32 x 8 21⁄32 x 2 23⁄64 in)
Počet magnetických tyčí 4
Hmotnost celková 11,6 kg
Teplotní odolnost magnetu 80 °C
Povrchová úprava roštů a trubic Tryskání skleněnými kuličkami
STAV VÝROBKU ? Nový
Provedení Standard
Magnetická indukce na jádře 10.400 Gs
Magnetická indukce na plášti 7.400 Gs
Odtrhová síla na jádře 133 N
Odtrhová síla na plášti 100 N
Typ magnetu Neodym (NdFeB)
51876
8595133939911
56 083,50 Kč 46 350,00 Kč Bez DPH

Doprava nad 1000 Kč ZDARMA

  • Pouze online

Důležité informace

TESTOVACÍ METODA

Postup měření magnetické indukce

Měření je provedeno standardním gaussmetrem v místě s konstrukčně nejvyšší magnetickou indukcí - v místě pólových nástavců resp. v nejnižším bodě oblouku magnetického obvodu. Zkoušku 3x opakujeme vždy v odlišném místě magnetického obvodu a vypočteme průměrnou magnetickou indukci.

Postup měření odtrhové síly

Měříme leštěným ocelovým etalonem o průměru 10 mm a výšce 20 mm. Měření je provedeno v místě s konstrukčně nejvyšší odtrhovou silou - v místě pólových nástavců resp. v nejnižším bodě oblouku magnetického obvodu. Zaznamenáme sílu, při které došlo k odtržení etalonu. Zkoušku 3 x opakujeme a vypočteme průměrnou odtrhovou sílu.

Pro vaši informaci 10 N = cca 1 kg.

Výsledná odtrhová síla závisí na mnoha faktorech - např. na rozměrech etalonu, vzduchové mezeře mezi etalonem a testovaným magnetickým obvodem, povrchové úpravě etalonu atd.

Magnetický rošt MRZ 150x120x60-3 VVM-1-80-P je zařízení pro separaci feromagnetických částic z tekutých materiálů. Je ideální volbou pro průmyslové využití. Mezi jeho výhody patří snadné manuální čištění a jednoduchou instalaci. 

Široké pole průmyslového využití.

Snadná instalace a obsluha. 

Jednoduchý systém čištění. 

Neodymová magnetická jádra

Dokonalé vyčištění směsi

Magnetický rošt lze použít jako předstupeň pro ochranu technologií, tak aby se kovové částečky nedostaly do zařízení, která by mohly poškodit. Lze jej použít také pro přečištění směsi na co nejvyšší čistotu, kdy se separátor umisťuje na konec linky. Díky skvěle konstrukčně řešenému magnetickému jádru dochází k vysokému záchytu nečistot.

Snadné použití

Magnetický rošt se vyznačuje snadnou obsluhou a instalací. Je možné i provedení pro potravinářské provozy. Čištěná kapalina tak prochází přímo přes rošt, kde dochází k záchytu nečistot. Rošt se při zaplnění zachycenými nečistotami jednoduše manuálně očistí díky možnosti vysunutí magnetického jádra do horní části separátoru. Nerezové krycí trubice již nejsou magnetické a zachycené kovy odpadnou, případně je potřeba je setřít.

Skvělé technické vlastnosti

Tento magnetický rošt je vybaven třemi tyčemi z neodymových magnetů pro účinný záchyt nečistot. Neodymové magnety se vyznačují skvělými vlastnostmi. Nabízí vysokou odtrhovou a magnetickou sílu na trubici, v kombinaci s optimální vzdáleností mezi tyčemi je tak zajištěna vysoká efektivita separace. 

Technický popis

Provedení roštu z otryskávané nerezové oceli. Magnetické jádro z neodymových magnetů. Snadné manuální čištění. Kvalitní strojní zpracování. Teplotní odolnost do 80 °C. Celkové rozměry činí 280 x 220 x 60 mm. Hmotnost 11,6 kg.

UPOZORNĚNÍ: Uváděné hodnoty odtrhové síly některých produktů byly naměřeny v ideálních podmínkách daných zkušebním prostředím. Tyto hodnoty se však mohou měnit v závislosti na konkrétním typu prostředí, kdy např. provozní podmínky a následné opotřebení mohou ovlivnit efektivitu výrobku. Měření však nebylo prováděno u všech produktů a v takových případech se jedná pouze o odhad nebo interní pomocný výpočet prodávajícího. Uváděné hodnoty je tedy nutné považovat jako orientační a jakékoliv jejich odchylky nelze považovat za vadu ve smyslu ustanovení § 2095 a 2161 odst. 1 písm. a) občanského zákoníku. Pro zjištění přesné hodnoty odtrhové síly v konkrétním případě je zapotřebí provést vlastní měření. V případě, že zjištěné hodnoty odtrhové síly nejsou pro Vás dostačující, jelikož nebudou odpovídat uváděným hodnotám, můžete využít garantované možnosti vrácení zboží do 30 dnů za podmínek uvedených zde: https://e-shop.magsy.cz/vraceni-zbozi/ a zakoupit silnější magnet. Těchto 30 dnů slouží právě pro vyzkoušení zboží, přičemž po uplynutí této lhůty může prodávající vrácení zboží odmítnout.

14 dalších produktů ve stejné kategorii: