Microgreens - hořčice (BIO semínka hořčice), 30 g v balení

Nevyhovuje Vám tento separátor?
Vyrobíme Vám separátor na míru
Kontaktujte nás

Zákaznická podpora

+420 739 456 093
vyrobky@magsy.cz

Zadat poptávku
Skladem
Dnes odešleme
ZE0000128
8595134061529
47,83 Kč Bez DPH

Doprava nad 1000 Kč ZDARMA

Doplňující popis

Proč nenabízíme naše microgreens ve vaničkách na podložce a proč je nabízíme čerstvě nařezané?

Protože chceme, abyste přesně věděli, kolik microgreens si objednáváte. Když bychom Vám dodali microgreens na podložce ještě nesklizené, tak vůbec nevíme, kolik Vám prodáváme. Ze zkušenosti ovšem víme, že by to nebylo snad ani 15g. Kdežto když Vám microgreens sklidíme a rovnou zabalíme, přesně víte, kolik gramů si kupujete a nekupujete přebytečnou zavlažovací vodu, která se v podložce může zadržovat. Proto se na první pohled může naše cena zdát vysoká, ale není tomu tak, jen přesně uvádíme, kolik gramů si kupujete.

Microgreens (mikrozelenina) hořčice je chutí velmi podobná opravdové hořčici, typově hořčici kremžské. Má velký obsah bílkovin, některé zdroje uvádějí obsah dokonce až 37% bílkovin. Má podobně štiplavou chuť jako ředkvička, ale nemá tak výraznou doplňkovou pálivosti. Stejně jako ostatní microgreens (mikrozelenina) je vhodná na dozdobení vašich pokrmů ať už v pomazánkách či jako doplněk na krajíc chleba s obyčejným máslem, tvarohovým krémem nebo libovolnou pomazánkou. Stejně tak jako všechny naše microgreens můžete i microgreens hořčice konzumovat samostatne „jen tak“

Microgreens hořčice obsahuje vitamín A, B1, B2, C, E a K, minerály železa, draslík, vápník, hořčík, fosfor, síru a zinek. Obsahuje cenné hořké látky, enzymy a především typický éterický olej.

Působí antibakteriálně, posiluje trávení, čistí a posiluje organizmus, odvodňuje.

Doporučujeme konzumovat čerstvé, ne tepelně upravovat, protože by rostlinka ztratila veškeré výživové hodnoty. Skladujte v chladnu při teplotě 0-4 °C. Ostatní obecné zásady jak pečovat o naše microgreens a jak je pěstujeme naleznete zde.