Microgreens - ředkvička (BIO semínka ředkvičky), 30 g v balení

Nevyhovuje Vám tento separátor?
Vyrobíme Vám separátor na míru
Kontaktujte nás

Zákaznická podpora

+420 739 456 093
vyrobky@magsy.cz

Zadat poptávku

Parametry

Hmotnost (g) 30
ZE0000129
8595134061512
42,61 Kč Bez DPH

Doprava nad 1000 Kč ZDARMA

Doplňující popis

Proč nenabízíme naše microgreens ve vaničkách na podložce a proč je nabízíme čerstvě nařezané?

Protože chceme, abyste přesně věděli, kolik microgreens si objednáváte. Když bychom Vám dodali microgreens na podložce ještě nesklizené, tak vůbec nevíme, kolik Vám prodáváme. Ze zkušenosti ovšem víme, že by to nebylo snad ani 15g. Kdežto když Vám microgreens sklidíme a rovnou zabalíme, přesně víte, kolik gramů si kupujete a nekupujete přebytečnou zavlažovací vodu, která se v podložce může zadržovat. Proto se na první pohled může naše cena zdát vysoká, ale není tomu tak, jen přesně uvádíme, kolik gramů si kupujete.

Microgreens (mikrozelenina) ředkvička je velmi lahodné, mírně štiplavé až pálivé chuti, křupavá, zeleno-purpurově zbarvená rostlinka výborná do různých pomazánek, salátů na dozdobení polévek či hotových jídel. Můžete ji konzumovat také samostatně. Microgreens ředkvička obsahuje velké množství vitamínů a je prokázáno, že toto množství několikanásobně převyšuje hodnoty vitamínů v již „dospělé“ ředkvičce.

Doporučujeme konzumovat čerstvé, ne tepelně upravovat, protože by rostlinka ztratila veškeré výživové hodnoty. Skladujte v chladnu při teplotě 0-4 °C. Ostatní obecné zásady jak pečovat o naše microgreens a jak je pěstujeme naleznete zde.