Nalepovací magnetická tabule - časté otázky

  1. Je nalepovací magnetická tabule například 60332 oboustranně magnetická?
  2. Je možné na produkt 10120 připevnit magnetem těžší předměty jako je CD/DVD?
  3. Je možné nalepovací magnetickou tabuli 10122, libovolně často na stenu přilepit a odlepit?
  4. Je možné povrch flexibilní magnetické tabule 60333 nalakovat? A je odtrhová síla této fólie silnější když má tloušťku 0,7 nebo 0,4 mm a proč?
  5. Mám dotaz k tomuto produktu: 10120, Flexibilní magnetická tabule tloušťka 1 mm. Máme vestavěnou ledničku, na kterou bych chtěla dávat magnety. Skříňka je zvenku bílá, lesklá. Nechci ji ale zničit, kdybychom tabuli později chtěli sundávat. Jak je řešena samolepící vrstva? Jde pak i odlepit?

Je nalepovací magnetická tabule například 60332 oboustranně magnetická?

Ne, je magnetická pouze z jedné strany, z druhé strany je samolepící, abyste si ji mohli nalepit např. na zeď a mohla sloužit jak magnetická nástěnka.


Je možné na produkt 10120 připevnit magnetem těžší předměty jako je CD/DVD?

Ano, magnetem je připevnění těchto věcí možné. Doporučujeme větší neodymové magnety.


Je možné nalepovací magnetickou tabuli 10122, libovolně často na stenu přilepit a odlepit?

Ne toto není možné. Aby flexibilní tabule spolehlivě držela, musí se jednou, pořádně, přilepit a už neodlepovat. Po odlepení je lepicí část zničena.


Je možné povrch flexibilní magnetické tabule 60333 nalakovat? A je odtrhová síla této fólie silnější když má tloušťku 0,7 nebo 0,4 mm a proč?

Flexibilní magnetickou tabuli 60333 není možné lakovat. Odtrhová síla se u tohoto produktu neuvádí, protože se nejdná o magnet, jedná se o magnetickou tabuli, která je flexibilní a je ji možné nalepit na různé povrchy. Nabízíme ji v tloušťce 1 a 0,4 mm. V případě, že zvolíte větší tloušťku, magnety budou lépe držet. Doporučujeme používat zejména neodymové magnety.


Mám dotaz k tomuto produktu: 10120, Flexibilní magnetická tabule tloušťka 1 mm. Máme vestavěnou ledničku, na kterou bych chtěla dávat magnety. Skříňka je zvenku bílá, lesklá. Nechci ji ale zničit, kdybychom tabuli později chtěli sundávat. Jak je řešena samolepící vrstva? Jde pak i odlepit?

Dobrý den, samolepící vrstva je řešena tak, aby co nejvíce držela. U tohoto produktu ještě navíc doporučujeme samolepící vrstvu posílit z důvodu velké tvarové paměti produktu, který je v případě dodávek v metráži dodáván srolovaný. Je tedy snahou a zájmem, aby flexibilní tabule co nejvíce držela na povrchu. Tím tedy odpovídám současně na Vaši otázku, že tento produkt není přenositelný a jisté poškození povrchu po jeho odlepení se může předpokládat. Proto nedoporučujeme flexibilní tabuli po jejím nalepení odlepovat, tedy v případě, že byste očekávala původní podklad.