Petrželka naťová- Petroselinum crispum-rostlinka

Nevyhovuje Vám tento separátor?
Vyrobíme Vám separátor na míru
Kontaktujte nás

Zákaznická podpora

+420 739 456 093
vyrobky@magsy.cz

Zadat poptávku
Skladem
V pondělí odešleme
ZE0000068
8595134060904
30,43 Kč Bez DPH

Doprava nad 1000 Kč ZDARMA

Doplňující popis

Naše rostlinka petrželky je plně rozrostlá a v době vysazení do květináče obsahuje cca 30-35 rostlinek. Postupně se však rozrůstá. Průměr květináče je 10 cm.

Rostlinku petržele Vám dodáváme již zasazenou a dokonale přihnojenou tak, aby Vám po obdržení dobře rostla. Myslete však na to, že je potřeba rostlinku držet na slunném a polostonném stanovišti a pro další vydatný růst také občas přihnojovat NPK hnojivem, doporučujeme s nižším obsahem dusíku. Není podmínkou, abyste si ji však vysazovali ven, můžete ji pěstovat i nadále v našem květináčku ve kterém ji obdržíte. Teplota, ve kterém ji budete pěstovat by se měla pohybovat kolem 10 – 20 °C ve venkovním prostředí může krátkodobě snést i mráz až do -5 °C. V případě vysazení do venkovního prostředí doporučujeme zvolit půdu bohatou na humus.

Petrželová nať se sklízí v případě venkovního pěstování od června do listopadu, v našem případě, kdy Vám dodáme rostlinku již plně rozrostlou můžete sklízet ihned a pokud se o ni budete dobře starat, tak celoročně. Čerstvě natrhané lístky rovnou spotřebujte jako přísadu na dochucení např. polévky, ozdobení salátů, pomazánek. Můžete je také uchovat v chladničce, ale doporučujeme spíše vždy natrhat petrželku čerstvou.

Jak rostlinky přepravujeme a posíláme? 

Prodáváme již vzrostlé rostlinky zasazené v květináčích. Rostlinky jsou z důvodu jejich ochrany důkladně před expedicí zabaleny (viz. foto v detailu) a dostatečně zavlaženy tak, aby dopravu k Vám ve zdraví zvládly.

V případě dotazů ohledně pěstovaní a nákupu, nás neváhejte kontaktovat na tel. 602 779 437.