Plastový Kuželový třídicí magnet s řetízkem

Nevyhovuje Vám tento separátor?
Vyrobíme Vám separátor na míru
Kontaktujte nás

Zákaznická podpora

+420 739 456 093
[email protected]

Zadat poptávku

Parametry

Odtrhová síla (N) ? 16
Magnetická indukce 4.000 Gs
Skladem
Dnes odešleme
52396
8595134049435
411,40 Kč 340,00 Kč Bez DPH

Doprava nad 1000 Kč ZDARMA

Doplňující popis

Používá se k ověření přítomnosti magnetického materiálu a patří proto k obvyklému vybavení zaměstnanců sběrných surovin. Je upevněn na mosazném řetízku, který je dlouhý 50 cm. Řetízek je opatřen karabinou pro jednoduché připevnění k oděvu, čímž se snižuje možnost ztráty magnetu.

Hledáte mobilní třídicí magnet? Tento velice silný kuželový třídicí neodymový magnet slibuje ideální využití tam, kde se manipuluje s magnetickými předměty v jakýchkoliv podmínkách. Ideální využití nalezne ve sběrnách odpadu, kde dochází k třídění, v automobilových dílnách a všude tam, kde je potřeba vytáhnout magnetické předměty z hůře dostupných míst.
Výhody:
  • Šikovné kuželové provedení magnetu v plastovém obalu.
  • Řetízek s karabinou pro stálou kontrolu nad magnetem.
  • Silný neodymový magnet. Kvalitní zpracování a odolnost.
Poznejte sílu neodymových magnetů
V současné době patří neodymové magnety mezi nejsilnější magnety na trhu. Díky jejich univerzálním vlastnostem se s nimi můžete setkat v těžkém průmyslu, ale i v běžném životě. Neodymové magnety dokážou udržet až 2000x vyšší hmotnost, než je jejich vlastní. Vyzkoušejte část jejich síly v podobě tohoto magnetu.
Klíčové vlastnosti
Plastový kuželový třídicí magnet s řetízkem a karabinou se skládá ze silného neodymového magnetu v plastovém kuželovém krytu oranžové barvy. Ten je připevněn na řetízku s karabinou, která slouží k upevnění na oděv a zamezuje ztrátě magnetu v hůře přístupných místech. Odtrhová síla činí 16 N a magnetická indukce je výborných 4000 Gs.

4 dalších produktů ve stejné kategorii: