Supersilný třídicí magnet, 80 °C

Nevyhovuje Vám tento separátor?
Vyrobíme Vám separátor na míru
Kontaktujte nás

Zákaznická podpora

+420 739 456 093
vyrobky@magsy.cz

Zadat poptávku

Parametry

Popis Supersilný třídící magnet. Upozornění: teplotně odolná je funkční plocha výrobku, nikoliv celý výrobek!
Teplotní odolnost ? 80 °C
Označení MR 114x72
Hmotnost (kg) 1,5

Videa

 

Video

 
 

Video

 
 
Skladem
Dnes odešleme

Množstevní slevy

Množství Sleva Ušetříte
2 ks 7% 890,28 Kč
4 ks 10% 2 543,65 Kč
50700
8595133919449
6 359,13 Kč Bez DPH

Doprava nad 1000 Kč ZDARMA

Doplňující popis

Tento supersilný třídící magnet slouží k identifikaci magnetických kovů mezi kovy nemagnetickými. 

Například hliníkové slisované plechovky, nesmí před odesláním do velkých hutí na zpracovávání hliníku, obsahovat žádný magnetický kovový materiál. Tento supersilný neodymový třídící magnet odhalí ve slisované hliníkové kostce i malý magnetický předmět. Jednoduše kolem hliníkové kostky pohybujte tímto velmi silným magnetem a pocitově vnímejte reakce magnetu, který se k magnetickým předmětům přitahuje. Tam, kde ucítíte odpor je určitě něco magnetického. Dosah magnetického pole u tohoto neodymového magnetu je maximálně 200 mm (záleží na tvaru a velikosti kovového, magnetického předmětu)

Dále je možné tento velmi silný magnet použít např. na rozpoznání a identifikaci sádrokartonových příček. Potřebujete vyvrtat díru do sádrokartonové zdi a nevíte, kde je kovová nosná příčka? Jednoduše magnetem budete jezdit po zdi (doporučujeme s mírným odstupem od zdi, abyste si ji nepoškrábali, nebo si přes funkční plochu umístit hadřík) a tam, kde ucítíte odpor se nachází kovová sádrokartonová příčka. Kovové příčky musí být z magnetického materiálu.

Potřebujete posbírat vysypané hřebíky v trávě? Vyrobte si z kartonu jednoduchý kryt na tento supersilný neodymový magnet, jednoduše posbírejte šroubky, hřebíky nebo co Vám vypadlo a potom je pouze oddělením krycího kartonu od magnetu oddělte. Podívejte se na naše video, jak posbírat vysypané hřebíky nebo cokoliv magnetického.

Upozornění: Teplotně odolná je funkční plocha výrobku, nikoliv celý výrobek!

8 dalších produktů ve stejné kategorii: