Magnetické separátory nemagnetických kovů – eddy current

Magnetický separátor nemagnetických kovů, označovaný také jako indukční separátor nebo eddy current separátor, slouží k separaci nemagnetických kovů (hliník, měď,...

Magnetický separátor nemagnetických kovů, označovaný také jako indukční separátor nebo eddy current separátor, slouží k separaci nemagnetických kovů (hliník, měď, mosaz aj.) z běžných nekovových materiálů, jako je sklo, plast, dřevo i papír. Tento indukční separátor je složen z indukčního magnetického válce s nejsilnějšími neodymovými magnety, doplněného o dopravník. Pomocí rychlého otáčení magnetického válce dochází k tvorbě vířivých proudů, které zajišťují separaci.

Indukční magnetický separátor nachází využití v různých průmyslových oborech, zejména v recyklačním průmyslu, k likvidaci elektrických zařízení i v sklářském průmyslu. Stane se nenahraditelným pomocníkem také při zpracování a likvidaci odpadů. Podrobnější informace naleznete na našich stránkách. Magnetické separátory vyrobíme na přání. V případě vašeho zájmu o magnetický separátor nás kontaktujte.

Magnetický separátor nemagnetických kovů pro vás vyrobíme na míru. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.

Rychlý kontakt na obchodníka: +420 577 220 497

Ukázat více

Omluváme se za nepříjemnost.

Hledejte znovu to, co hledáte